O portalu: Kontakt: Reklama: Kup dostęp: Zaloguj się:
Strona główna

Ekspert - jak to działa?

W odróżnieniu od innych portali, oferujemy Państwu możliwość samodzielnego kształtowania zawartości oraz współtworzenia serwisu. Zespół ekspertów współpracujący z portalem przez całą dobę oczekuje w gotowości, aby rozwiać Państwa wątpliwości merytoryczne, nawet te najbardziej zawiłe. Odpowiedź na zadane przez Państwa pytania oraz problemy pojawiać się będą na portalu na bieżąco. Nasi eksperci będą pracować nad Państwa problemem do skutku! To Państwo decydujecie kiedy problem uznajecie za rozwiązany.

 

Jak zadać ekspertowi pytanie?

 

 

Animacja przedstawiająca proces komunikacji z ekspertem

 

 

Aby zadać ekspertowi pytanie należy posiadać opłacony abonament a następnie zalogować się w serwisie www.pedagogia.pl. Z menu Moje Konto należy przejść do zakładki Usługi i skorzystać z odnośnika Ekspert.

 

Na tej stronie możecie Państwo przejrzeć listę zadanych pytań wraz z odpowiedziami naszych ekspertów. Tworzą one uporządkowane chronologicznie wątki, dzięki czemu w przejrzysty sposób możecie prześledzić historię indywidualnych kontaktów z ekspertem. W tym miejscu możecie się Państwo upewnić czy posiadacie wystarczającą liczbę kredytów do komunikowania się z ekspertem.

 

Aby utworzyć nowe pytanie należy kliknąć Zapytaj Eksperta oraz wypełnić wszelkie pola formularza. Po kliknięciu przycisku Wyślij Pytanie przesłane przez Państwa treści trafią bezpośrednio do odpowiedniego eksperta.

 

 

Co otrzymam w ramach odpowiedzi na moje pytanie?

 

W ramach jednego kredytu można założyć jeden temat. Musi on dotyczyć jednego problemu - nie może składać się z kilku odrębnych pytań. Ekspert rozwiewa Państwa wątpliwości starając się udzielić możliwie wyczerpującej odpowiedzi. Gdy uznacie Państwo, że odpowiedź jest niewystarczająca, chcecie zadać pytania doprecyzowujące lub w międzyczasie zmianie uległ stan faktyczny i okoliczności towarzyszące Państwa problemowi - możecie kontynuować wątek, tworząc nowe posty.

 

Ekspert po każdej swojej merytorycznej odpowiedzi będzie proponował Państwu zamknięcie wątku. Do Państwa decyzji pozostawiamy określenie czy problem został rzetelnie rozwiązany już na tym etapie czy w dalszym ciągu potrzebujecie w tej sprawie wsparcia specjalisty.  W przypadku braku jakiejkolwiek decyzji z Państwa strony - wątek zostanie zamknięty automatycznie po upływie 14 dni od propozycji zakończenia złożonej przez naszych ekspertów.

 

 

Rozwiązania problemów szyte na miarę!

 

W ramach portalu www.pedagogia.pl otrzymujecie Państwo dostęp do najwyższej klasy specjalistów z zakresu udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej uczniom. Otrzymujecie Państwo gwarancję indywidualnego podejścia do Waszego problemu. Dzięki temu, że macie Państwo eksperta wyłącznie do swojej dyspozycji i sami decydujecie o tym, kiedy rozwiązanie otrzymane od specjalisty jest dla Was satysfakcjonujące - oszczędzacie swój czas i pieniądze.

 

 

 

Patroni serwisu: Głos Pedagogiczny Doradca Dyrektora Szkoły Doradca Dyrektora Przedszkola