O portalu: Kontakt: Reklama: Kup dostęp: Zaloguj się:
Strona główna

O portalu

 

Szanowni Państwo,
oddajemy w Państwa ręce portal w całości poświęcony problematyce pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Jest to pierwszy w kraju serwis zawierający gotową do wykorzystania dokumentację dla dyrektorów szkół, koordynatorów oraz członków zespołów zaangażowanych w pomoc uczniom. Zachęcamy Państwa do bliższego zapoznania się z funkcjonalnością oraz zawartością portalu.

 

 

Co znajdziemy w serwisie?

 

W naszym portalu znajdziecie Państwo gotowe do wykorzystania dokumenty, stworzone przez wybitnych specjalistów. Współpracujący z redakcją autorzy są osobami biorącymi czynny udział w życiu pedagogicznym placówek oświatowych, a ich doświadczenie i profesjonalizm przekłada się na najwyższą jakość prezentowanej dokumentacji. Dzięki serwisowi internetowemu, otrzymujecie Państwo dostęp do najwyższej klasy narzędzi, które dzięki nieustannym aktualizacjom i dostosowywaniu do wymogów stawianych Państwu przez Ministerstwo Edukacji Narodowej sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników serwisu i pozwolą sprawnie przejść przez zmiany organizacyjne narzucone przez aktualne zmiany w prawie (m.in. Reforma Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej).

 

 

Rada Programowa


Współpracują z nami wybitni specjaliści w swoich dziedzinach, tworzą Oni dokumentację dla dyrektorów szkół zgodnie z ich rocznym planem pracy. Stała współpraca z gronem ekspertów pozwala także na natychmiastowe reagowanie na zmiany prawne i uzupełnianie wymaganej dokumentacji zgodnie z zapotrzebowaniem zgłaszanym przez osoby zarządzającym placówkami oświatowymi.


Redaktor Prowadząca

Małgorzata Łoskot – Redaktor Naczelna portalu pedagogia.pl, wieloletni Redaktor Prowadzący czasopisma "Głos Pedagogiczny",  pedagog specjalny, socjoterapeuta. Autorka popularnych programów szkoleniowych dla nauczycieli oraz programów profilaktycznych dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. Wieloletni pedagog w poradni psychologiczno-pedagogicznej oraz w Publicznym Gimnazjum nr 2 w Strzelcach Opolskich. Czynnie angażuje się w pomoc dzieciom z rodzin dysfunkcyjnych.

 

Redaktor Prowadząca

 

Anna Rzepka – psycholog oraz doradca zawodowy. Coach i trener neurolingwistycznego programowania. Obecnie pracuje z młodzieżą gimnazjalną w celu tworzenia indywidualnej ścieżki kariery. Z zamiłowania podróżnik.

 

 

 

Kontakt z ekspertem

 

W odróżnieniu od innych portali, oferujemy Państwu możliwość samodzielnego kształtowania zawartości oraz współtworzenia serwisu. Zespół ekspertów współpracujący z portalem przez całą dobę oczekuje w gotowości, aby rozwiać Państwa wątpliwości merytoryczne, nawet te najbardziej zawiłe. Odpowiedź na zadane przez Państwa pytania oraz problemy pojawiać się będą na portalu na bieżąco.

 

 

Dokumentacja specjalnie dla Państwa placówki


Portal pedagogia.pl skierowany jest głównie do dyrektorów szkół, ale także do nauczycieli, którzy rozporządzeniem z 17 listopada 2010 roku zostali zobowiązani do zorganizowania w szkole uczniom pomocy psychologiczno-pedagogicznej.


Portal oferuje użytkownikom formularze, procedury postępowania, scenariusze zajęć i wiele innych dokumentów, gotowych do wykorzystania w procesie pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych.


Zalogowany użytkownik może pobrać pliki w wersji PDF, ale przede wszystkim w wersji edytowalnej, którą może dowolnie dopasowywać do potrzeb szkoły. Dokumenty opatrzone są komentarzem w jakich sytuacjach można je wykorzystać, w jakich typach szkół się najlepiej sprawdzą, podczas jakich zajęć się przydadzą.
 

 

Abonamenty

 

 

  Abonament półroczny Abonament roczny
Czas trwania Abonament czynny jest przez okres 6 miesięcy od daty zaksięgowania Państwa wpłaty. O uruchomieniu serwisu zostaniecie Państwo poinformowani drogą mailową. Abonament czynny jest przez okres 12 miesięcy od daty zaksięgowania Państwa wpłaty. O uruchomieniu serwisu zostaniecie Państwo poinformowani drogą mailową.
Koszt 199 zł netto 299 zł netto
Zamów abonament Rejestracja

 

 

Patroni serwisu: Głos Pedagogiczny Doradca Dyrektora Szkoły Doradca Dyrektora Przedszkola